در صنایع مختلف برای انتقال مواد از دو روش مکانیکی وپنوماتیکیاستفاده میشود. انتقال مواد به روش مکانیکی توسط نوار نقاله انجام می گیرد. نوار نقاله با بهره گیری از موتور و چرخ دنده کار می کند و به دلیل نبود پوشش مناسب اطراف ریل انتقال، مواد در حین حرکت بر روی نوار نقاله به اطراف پرتاب شده و گرد و غبار در هوا منتشر می شود که باعث ایجاد آلودگی و همچنین اتلاف مواد می گردد.سیستم انتقال پنوماتیکبرای انتقال مواد پودری، فله های خشک و مایعات بوده که به دو روش فشار منفی(مکش) و فشار مثبت(دمش) انجام می شود. بطور کلی روشپنوماتیکمزایای بهتری نسبت به روش مکانیکی دارد. از جمله این موارد می توان به عدم ایجاد گرد و غبار و اتلاف مواد به دلیل حرکت مواد در کانال ها و لوله ها،صرفه جویی در هزینه و با کیفیت تر نگه داشتن محیط اشاره کرد.

در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی هنگام تعمیرات اساسی نیاز به یک نوعسیستم انتقال مواد پنوماتیکمی باشد که برای تخلیه و یا شارژ کاتالیست و سرامیک بال به کار می رود که به آن مکنده تخلیه کاتالیست می گوییم. این دستگاه به طور مشخص برای تخلیه راکتورهای محتوی کاتالیست طبق نیاز مشتری طراحی و ساخته می شود. از این دستگاه همچنین می توان برای بارگیری راکتورها نیز استفاده نمود . نیروی محرکه (دیزل یا الکتروموتور)، میزان توان مورد نیاز (تا 250 کیلووات) و مخزن در حجم های متفاوت، با توجه به نیاز قابل ارائه می باشند.

طراحی با آخرین متدهای روز دنیا توسط پرسنل متخصص، استفاده از بهترینقطعات، مواداولیه و کنترل کیفی حین تولیدسبب شده است که این دستگاهها با دو سال گارانتی ارائه شوند و همچنینخدمات پس از فروشآنها به مدت 10 سال تضمین می گردد.

لازم به ذکر است پرسنل این شرکت در هر زمان آماده بازدید از محل، مذاکره حضوری و ارائه پیشنهاد مناسب و اطلاعات بیشتر میباشند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد فروششرکت اسب زرحاصل فرمایید.

021-54635 -09120235174

www.asbzar.com

https://goo.gl/T7AN5U

کانال آپارات

https://www.aparat.com/asbzar

صفحه اینستاگرام

www.instagram.com/asbzarco

واترجت آب سرد PW-C21 130/11

جاروبرقی آب و خاک – سه موتوره

جاروبرقی آب و خاک – دو موتوره

مواد ,انتقال ,روش ,توان ,کاتالیست ,www ,انتقال مواد ,روش مکانیکی ,می شود ,نوار نقاله ,می توان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
medaderangis game-android-2020 alihossein chenartree zoominbazar kitwp saymanit shamimzemstan motaharebakhshabadi